Naše služby

ODBORNÉ PORADENSTVÍ

ODBORNÉ PORADENSTVÍ

DOPORUČENÍ, NÁVRHY, STANOVENÍ VHODNÝCH NÁPLNÍ NEBO POPRODEJNÍ SERVIS?

Pokud potřebujete poradit jsme Vám k dispozici. Specializujeme se na oleje a maziv TOTAL. Nabízíme Vám kompletní sortiment v této značce a s tím spojený veškerý poprodejní servis a poradenství. Navrhneme Vám optimální provozní náplně pro Váš vůz, stroj nebo zařízení a pomůžeme Vám sjednotit oleje a maziva podle potřeb Vašeho vozového parku nebo strojního zařízení.

LABORATORNÍ ROZBORY OLEJŮ

LABORATORNÍ ROZBORY OLEJŮ

SPOLEHLIVÝ PROVOZ STROJŮ A ZAŘÍZENÍ

Potřebujete zjistit stav oleje, jeho znečištění, degradaci nebo stav opotřebení Vašeho zařízení? Jsme připraveni okamžitě reagovat a nabídnout Vám tuto službu ve spolupráci s akreditovanými společnostmi, které se touto problematikou zabývají dlouhodobě a jsou vybaveny moderními technologiemi.

FILTRACE OLEJŮ

FILTRACE OLEJŮ

PRODLOUŽENÍ ŽIVOTNOSTI OLEJOVÝCH NÁPLNÍ

Pokud potřebujete prodloužit životnost provozních náplní a dosáhnout úspory provozních nákladů nabízíme Vám službu filtrace olejů. V prvé řadě odebereme vzorek ze stávající náplně, laboratorním rozborem zjistíme stav a na základě těchto informací stanovíme další postup.
Přefiltrováním náplně, odstraněním mechanických nečistot a vody v oleji dosáhneme mimo jiné i snížení opotřebení a vícenákladů na případné opravy zařízení. Na závěr znovu provedeme rozbor, abychom zdokladovali konečný výsledek a čistotu oleje po provedené filtraci olejové náplně. Vše jsme samozřejmě připraveni realizovat za provozu.

VEDENÍ OLEJOVÉHO HOSPODÁŘSTVÍ

VEDENÍ OLEJOVÉHO HOSPODÁŘSTVÍ

ZAJIŠTĚNÍ SKLADOVÁNÍ OLEJŮ A MAZIV V SOULADU S LEGISLATIVOU

Pokud máte v úmyslu skladovat oleje a maziva v souladu se všemi legislativními předpisy jsme připraveni Vám poskytnout potřebné informace a případně Vám nabídnout zařízení a prostředky pro skladování a výdej olejů a maziv.

ANAC

ANAC

OPTIMALIZACE PROVOZNÍCH NÁKLADŮ

ANAC (zkratka ANAlysis Compared – srovnávací analýza) je diagnostický systém olejových náplní vozidel a strojů vyvíjený skupinou TOTAL. Jedná se o analýzu, která nechá Váš olej promluvit. Nabídne Vám jedinečné preventivní a servisní informace.
Služba, která Vám za pomoci nejprogresivnějších sledovacích systémů poskytne komplexní analýzy olejů a chladicích kapalin za provozu. Přesnost analýz je dána odborným zázemím. Poznatky jsou čerpány z databáze více než čtyř milionů vzorků dvou evropských laboratoří a celosvětové sítě diagnostických pracovišť.

Pokud chcete zvýšit produktivitu a konkurenceschopnost svého podnikání. Zlepšit management vozového parku, snížit provozní náklady a optimalizovat údržbu všech typů strojů. Využijte naše analýzy olejů za provozu! Pro průmyslové aplikace je určena verze ANAC INDUS analyzující olejové náplně výrobních strojů s obsáhlou škálou služeb, a to od obecných analýz všech typů maziv až po diagnostické programy vytvořené přímo pro konkrétní druhy a způsoby jejich užití.

Více info

Našim zákazníkům zajišťujeme:

  • distribuci olejů a maziv značky TOTAL
  • výhodné obchodní podmínky
  • pružné zásobování
  • odborné poradenství
  • poprodejní servis a služby
  • informace o novinkách

Máte zájem o některou z našich služeb?